O MNĚ
Ahoj jmenuji se Tomáš, pocházím z Třince a jsem svatební fotograf, který miluje zaznamenávat vaše emoce a city skrze fotoaparát. Miluji cestování, dobré jídlo, mojí manželku, syna a muziku - zkrátka jsem úplně obyčejný chlapík. Pokud se mě rozhodnete pozvat na váš vyjímečný den, toužím po tom, aby jste mě brali jako svého přítele, protože jedině tak dokážu zachytit vaší lásku v té nejintimnější formě.
Fotím po celém světě a není pro mě problémem dojet za vámi kamkoliv - stačí napsat. Na svatbě se snažím fotit ty nejpřirozenější momenty a stejně tak probíhá i focení novomanželů, kde se nemusíte obávat křečovitého pózování či striktních pravidel - projdeme se spolu přírodou, lesem, po skalách… Ale vážně. Jde o to aby jste během focení vydechli a odreagovali se. Cílem mých fotografií je, aby jste si i po letech vzpomněli při pohledu do alba na tu vroucí lásku, která vás motivovala říct si své ,,Ano’’. Svatební fotografie je pro mě tím nejzodpovědnějším posláním a proto fotím pouze celé dny.
Máte na mě dotaz, připomínku, návrh, cokoliv? Neváhejte napsat, zavolat, skypovat, zkrátka moc rád s vámi pohovořím a budu pevně doufat v to, že se setkáme.