O MNĚ
Ahoj jmenuji se Tomáš, pocházím z Třince a jsem svatební fotograf, který miluje zaznamenávat vaše emoce a city skrze fotoaparát. Miluji cestování, dobré jídlo, mojí manželku, syna a muziku - zkrátka jsem úplně obyčejný chlapík. Pokud se mě rozhodnete pozvat na váš vyjímečný den, toužím po tom, abyste mě brali jako svého přítele, protože jedině tak dokážu zachytit vaší lásku v té nejintimnější formě.
Fotím po celém světě a není pro mě problémem dojet za vámi kamkoliv - stačí napsat. Na svatbě se snažím fotit ty nejpřirozenější momenty a stejně tak probíhá i focení novomanželů, kde se nemusíte obávat křečovitého pózování či striktních pravidel - projdeme se spolu přírodou, lesem, po skalách… Ale vážně. Jde o to aby jste během focení vydechli a odreagovali se. Cílem mých fotografií je, aby jste si i po letech vzpomněli při pohledu do alba na tu vroucí lásku, která vás motivovala říct si své ,,Ano’’. Svatební fotografie je pro mě tím nejzodpovědnějším posláním a proto fotím pouze celé dny.
Máte na mě dotaz, připomínku, návrh, cokoliv? Neváhejte napsat, zavolat, skypovat, zkrátka moc rád s vámi pohovořím a budu pevně doufat v to, že se setkáme.