Vyberte stránku

kdo vlastně jsem ?

Ahoj já jsem Tom a prostě miluji focení! Tím nejcennějším co v životě mám je čas. Z tohoto důvodu nefotím 50 svateb ročně, ale podstatně méně. Fotka má pro mě obrovskou váhu a na svatbě udělám všechno proto, aby jste si to užili, stejně jako prohlížení s celou rodinou i po mnoha letech. Miluji se smát a dělat lidem radost. Miluji svého syna a svou ženu. Jsem ten typ člověka, který vám chce při focení navodit pohodovou atmosféru. 

 

Jestli jste z Prahy, Třince, Varšavy, New-yorku, nebo z Austrálie – je mi to úplně jedno. Fotím kdekoliv a fakt moc mě těší cestování. Ať se potkáme kdekoliv, chci abychom si tykali a jednali spolu na přátelské úrovni. 

 

,, Vzájemná láska je lékem všeho zla na světě. Berte svatbu jako možnost odpuštění všeho co proběhlo napříč rodinou. Oslavujte všichni společně ten nádherný den, kdy jste se rozhodli, že láska všechno změní. ”

danuše a ondra

Pokud chcete nádherné fotky, zachycující dokonale atmosféru události a zároveň se chcete cítit při focení naprosto přirozeně a uvolněně, můžeme Vám Toma jednoznačně doporučit. Je to profesionál s neskutečně přátelským přístupem. Tome, ještě jednou moc děkujeme za krásné fotky, i za to, že jsi neváhal a dorazil za námi až z takové dálky.

míša a aďa

Několika slovy nejde dostatečně vyjádřit, jak jsme s Tomovou práci spokojení. Tom je super pohodový člověk a skvělý fotograf, který fotí s nadšením a láskou to lze vyčíst i z jeho fotografii . Vždy se nacházel na pravém místě a proto nemáme krásné fotografie pouze nás dvou ale celé naší rodiny plné emocí a lásky. Děkujeme Tome! Doufám, že to není naše poslední focení 

TOMÁŠ ORLICZEK je český svatební fotograf, který nemá problém s cestováním kdekoliv po světě za svými klienty.

2019

made by flew.cz